Psychoterapia online

Psychoterapia Online

Czym jest psychoterapia
online?

Pandemia wprowadziła znaczne ograniczenia. Na szczęście nowe technologie dają wiele możliwości i pozwalają zachować kontakt terapeutyczny. Nasza oferta psychoterapii online skierowana jest do osób, które z powodu pandemii, ale też miejsca zamieszkania, nasilonych objawów czy innych trudności nie chcą lub nie mogą skorzystać ze spotkania z terapeutą w gabinecie w trybie stacjonarnym. Psychoterapia online jest dostępna przez 7 dni w tygodniu.

Rozmowa z każdego miejsca na Ziemi

Terapia online jest bardzo często jedyną możliwością dla osób, które chcą zachować ciągłość spotkań, a nie mają w swoich miejscach zamieszkania terapeutów, którym mogą zaufać oraz dla osób, które często podróżują albo realizują terapię par lub rodzin, a jedna z osób mieszka „na odległość”. 

Jak umówić się na wizytę?

To proste, zadzwoń do nas pod numer tel: +48 506 356 041, kliknij w przycisk wyślij wiadomość, lub wypełnij formularz online. 

Ośrodek mieści się w Warszwie, Ul.Rakowiecka 1/3, lokal 7

Dla kogo jest psychoterapia online?

Względem klasycznej psychoterapii w gabinecie, usługa online posiada szereg zalet oraz korzyści dla osób, która zdecydują się na pierwszy kontakt z psychoterapeutą:

  • Oszczędność czasu.
  • Oszczędność pieniędzy, które wynikają z braku dojazdu.
  • Duża dostępność.
  • Możliwość korzystania podczas wyjazdów służbowych lub wakacyjnych.
  • Ogólnodostępna forma pomocy.
  • Poczucie komfortu i bezpieczeństwa – zdecydowana większość osób, które decydują się na terapię wolą odbywać rozmowę przy użyciu komunikatorów niż twarzą w twarz.
  • Zachowanie dyskrecji – terapeutę obowiązuje zasada poufności, masz pewność, że rozmowa jaką przeprowadzamy pozostaje pomiędzy nami.
  • Poufność i bezpieczeństwo informacji – transmisja obrazu i dźwięku są szyfrowane przez Skype.

Dzięki terapii online możliwe jest otrzymanie w pełni profesjonalnej pomocy psychoterapeutów nawet wtedy, gdy nasze możliwości przemieszczania się są znacznie ograniczone z powodu przyczyn losowych, lub wolimy prowadzić terapię z wykorzystaniem narzędzi komunikacyjnych. Czas trwania terapii online jest taki sam, jak w gabinecie stacjonarnym. W drodze do lepszego samopoczucia nie ma nic bardziej uniwersalnego i skutecznego jak pomoc online